Як довго можна користуватися судинозвужувальними краплями?
На це сучасна наука дає досить проста відповідь - без побічних ефектів судинозвужувальними краплями можна користуватися не більше 5-7 днів, після цього виникають незворотні зміни в слизовій і звикання, яке досить складно вже після цього вилікувати.
Що робити, якщо довго закладений ніс?
Звернутися до ЛОР-лікаря, тому що тривала закладеність носа буває з різних причин: алергія, проблеми з перегородкою носа, а також наявність різних новоутворень, як доброякісні поліпи, можливо, і злоякісні. Тільки після ретельного огляду ЛОР-лікаря можна правильно підібрати лікування вже встановленого захворювання.
Чи можна чистити вуха ватяними паличками?
Форма і розмір зовнішнього слухового проходу у всіх різні. І чим уже слуховий прохід, тим вище ймовірність проштовхнути сірчані маси в глиб слухового проходу. Тому технічно людина не отримує сірку, а як шомполом для рушниці заганяє сірчані маси все глибше і глибше. А якщо слуховий прохід широкий, то сірчані маси самі з легкістю виходять з слухового проходу, наприклад, при жуванні, ковтанні, миття голови. Прибираючи сірку ви фактично відкриваєте шлях інфекції до шкіри слухового проходу. Тому при чищенні слухового проходу ватними паличками, потрібно бути вкрай акуратними і робіть вкрай рідко.
Чи можна оглухнути або зіпсувати слух, якщо часто слухаєш музику в навушниках?
Так, можна. При надлишкової слуховий навантаженні волоскові клітини слухового нерва будуть просто відмирати. А як ми знаємо, нервові клітини не відновлюються. Найнебезпечніші навушники - це навушники-крапельки (вкладиші), які вставляються безпосередньо в зовнішній слуховий прохід, тому контакт з барабанною перетинкою дуже близький. Також дуже небезпечні дешеві одноканальні навушники. Чим навушники якісніше, тим меншу гучність потрібно включати для прослуховування музики.
Навіщо капати в ніс, якщо болять вуха?
Коли людина капає в ніс ліки, воно проходить в носоглотку. У ній відкриваються глоткові гирла слухових труб, ліки потрапляють в слухову трубу. Повітря через слухову трубу потрапляє в середнє вухо. Вентиляція відновлюється, і вміст (слиз в середньому вусі) починає виходити, напруга тканин йде, і людині стає комфортно і зменшується біль. Тому закопувати в ніс - це обов'язкова умова при отиті, але тільки за призначенням лікаря.
Чому після першого отиту велика ймовірність його повторного виникнення
Барабанна порожнина, що знаходиться за барабанною перетинкою, покрита слизовою оболонкою, яка дуже ніжна. І при виникненні запалення слизова знаходиться в «напруженому» стані (легко реагує на запалення і переохолодження), тому можливі повторні спалахи хвороби.
Що таке грижа?
Грижа живота - це виходження внутрішнього органу або його частини разом з розтягнутою очеревиною через дефект в сполучної тканини під шкіру. Грижа складається з: грижового мішка -растянутая очеревина, грижових воріт - це дефект в сухожиллі, через який виходить грижа і грижового вмісту - органу або частини органу, що виходить в грижової мішок.
Через що виникають грижі?
Існує два види факторів виникнення грижі: Сприятливі - спадкова схильність (особливості сполучної тканини), куріння, хронічний кашель курця, швидке схуднення або ожиріння, вагітність, збільшена простата, важкі фізичні навантаження, слабкість мускулатури внаслідок похилого віку. Виробляють - різкі коливання тиску в черевній порожнині, тривалий кашель, чхання, часте підняття важких предметів, травма, тривалий крик в дитинстві, хронічні запори, необережні різкі фізичні вправи, деякі вправи йоги або аеробіки.
Чим небезпечна грижа?
Грижа небезпечна насамперед обмеженням, коли при різкій зміні внутрішньочеревного тиску вміст грижового мішка «затискається» і не входить назад в черевну порожнину, порушується кровообіг і виникає некроз (омертвіння) защемленого органу, така ситуація є жізнеугрожающих.Особливо небезпечні такі ситуації, коли немає можливості терміново звернутися за медичною допомогою: в подорожах, походах, відрядженнях, на відпочинку. Тривале існування грижі призводить до значного збільшення її розмірів, викликає виражені больові відчуття, обмежує звичну діяльність і фізичну активність, призводить до збільшення маси тіла, підвищеного навантаження на серце і легені, знижує якість життя пацієнта і викликає естетичний дефект.
Де утворюються грижі?
Грижа живота утворюється в слабких місцях черевної стінки: пахові області, пупок, бічні стінки живота, серединна лінія живота, біла лінія живота.
Які види гриж бувають?
Пахові, пупкові, стегнові, спігеліевой лінії, білої лінії живота, післяопераційні вентральні.
Носіння бандажа при грижі замінює операцію?
Ні, в жодному разі. Носіння бандажа залишає ймовірність обмеження грижі. Тиск бандажа з часом викликає ослаблення власних м'язів, і грижа збільшується ще більше, виникає порочне коло. Повноцінне лікування від грижі дає тільки операція. Бандаж при грижі рекомендується тим пацієнтам, яким з різних причин абсолютно протипоказано хірургічне втручання. Не ризикуйте, займаючись самолікуванням. Найкраще звернутися до хірурга, який допоможе підібрати бандаж потрібного виду і типу.
Чому краще виконувати операцію в медичній клініці «Лорідан + Центр лазерних технологій»?
У медичній клініці «Лорідан плюс» виконуються операції «одного дня» - сучасні протезіруют герниопластики з використанням сіток-імплантантів, що дають високу надійність. Центр є клінічною базою ХМАПО. Операції виконують досвідчені хірургії вищої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктори медичних наук зі стажем практичної роботи більше 20 років. Передопераційне обстеження виконується повністю в нашому центрі згідно діючих протоколів діагностики та лікування МОЗ України. За показами Вам може бути запропоновано пройти ультразвукове дослідження для підтвердження наявності грижі малих розмірів, або на іншій стороні. Переваги: Пацієнт може починати ходити незабаром після завершення операції, немає необхідності дотримуватися постільного режиму. Пацієнт виписується в той же день. Немає необхідності приймати ліки у вигляді ін'єкцій після виписки з лікарні. Больові відчуття мінімальні і усуваються знеболюючими ліками. Пацієнт може нормально приймати їжу через 3 години після операції. Пацієнт може почати управляти транспортним засобом через 2-3 дня після операції.
Можливість оплати картами Visa і Master Card
Wi-Fi
Стоянка для Вашого автомобіля