Про нас Наша історія починається з 1995 року
Запишіться на консультацію

Історія МЦ "Лорідан плюс - центр лазерних технологій"

Стрімкий розвиток науки і техніки з кожним роком потребує все більше нових і сучасних методів діагностики і лікування. Виникає запитання щодо впровадження все менш травматичних методів лікування, і не тільки в провідних клініках, а й в амбулаторній клінічній практиці.

Створення високоенергетичних медичних лазерних установок відкрило нову главу в хірургії. Лазерна хірургія впевнено вторгається практично в усі медичні спеціальності. Унікальні властивості променя дозволяють використовувати його при ряді захворювань носа, глотки, гортані, трахеї і бронхів без зовнішніх розрізів. Так виникла ендоскопічна лазерна хірургія ЛОР-органів.

Ще зовсім недавно, кілька років тому, наявність хірургічного лазера в клініці було показником сучасності і прогресивності. І саме на основі лазерних технологій було становлення клініки «Лорідан плюс».

З 1995 року питаннями лазеротерапії і лазерної хірургії займається засновник клініки “Лорідан плюс» Свириденко Людмила Юріївна – лікар отоларинголог вищої категорії, кандидат медичних наук, лезерний хірург, автор понад 50 наукових статей, 12 патентів.

Чому саме ми?

Клініка «Лорідан плюс – центр лазерних технологій» – це місце, де ви завжди можете пройти комплексне обстеження і отримати лікарську допомогу експертного рівня. З пацієнтами працюють фахівці вузького і широкого профілю. Наші лікарі – це лікарі лікарні та кафедри ХМАПО, досвід і знання яких удосконалюються щодня.

Медицина світових стандартів, європейський рівень комфорту і високі нормативи обслуговування – далеко не повний список привілеїв, якими може пишатися клініка «Лорідан плюс – центр лазерних технологій»!

Лазерні технології – це не тільки лор-захворювання. Це хірургія і дерматологія і все все, що може допомогти кожному! Наші операції з використанням лазерної хірургії – безпечні, безкровні і малотравматичні. Нові технології дозволяють провести точну діагностику і якісно надати допомогу пацієнтові в будь-якій ситуації.

Розширення асортименту лазерної техніки з новими технічними характеристиками, вдосконалення та розробка нового перефирического інструменту створює реальну основу для більш широкого впровадження лазерних технологій в клінічну медицину в майбутньому.

У нашій клініці для Вас є

Можливість оплати картами Visa і Master Card

Wi-Fi

Стоянка для Вашого автомобіля