Хірургія "одного дня" Сучасне хірургічне та діагностичне обладнання, професіонали високого рівня
Запишіться на консультацію

Хірургія одного дня. Малоінвазивна хірургія. Консультація хірурга.

У нашій клініці Ви отримаєте кваліфіковану допомогу в обстеженні і лікуванні хірургічної патології будь-якого рівня. Наша відділення хірургії співпрацює з клінічними базами ХМАПО і сама є базою кафедри “Промислової фармації, оперативної хірургії і топографічної анатомії”.

Платная хирургия в Лоридан. Харьков Хирург.

Хірургія “одного дня” – це ефективне лікування з використанням сучасного хірургічного та діагностичного обладнання (хірургічний лазер, ультразвуковий скальпель, мікрохірургія, УЗД преміум класу), засноване на індивідуальному підході до кожного клієнта фахівцями високого класу.

Хірургія м’яких тканин – надання допомоги пацієнту в найкоротший період часу, використовуючи принципи мінімальної травматизації і естетичності.

Флебологія лікування варикозних вен нижніх кінцівок з використанням сучасних підходів, під ультразвуковим контролем, без розрізів і швів: ЕВЛК (ендовазальной лазерна коагуляція) і / або мініфлебектомія, склеротерапія.

Герніологія – лікування гриж передньої черевної стінки щадними методиками, застосовуючи медичну сітку, ультразвуковий скальпель.

 • пахові;
 • стегнові; пупкові;
 • білої лінії живота;
 • післяопераційні вентральні грижі.

Хірургічна проктология лікування хвороб прямої кишки і околоанальной області із застосуванням ультразвукового скальпеля і хірургічного лазера.

 • Видалення гемороїдальних вузлів 1-4 ступеня;
 • Лікування анальних тріщин, стриктур, випадання прямої кишки;
 • Видалення періанальних кондилом, папілом, поліпів;
 • Лікування парапроктиту, періанальних свищів.

Допомога, яку Ви зможете отримати у відділенні хірургії клініки "Лорідан плюс - центрі лазерних технологій"

 • Діагностика та видалення новоутворень шкіри і підшкірної клітковини - ліпом, мозолів, бородавок, родимок, атером;
 • Видалення врослого нігтя;
 • Хірургічне лікування геморою, анальних тріщин, поліпів прямої кишки, анальних кондилом, папілом. Висічення параректальних свищів;
 • Первинна хірургічна обробка ран, висічення келоїдних рубців, пластичне закриття дефектів шкіри;
 • Можливість виконання хірургічних маніпуляцій під загальною анестезією;
 • Лікування тривало не загоюються ран із застосуванням лазера - фотодинамічної терапії, лазерної терапії, хірургії, радіохвилі.
Лікар хірург. Хірург Харків в центрі лазерних технологій Лорідан.

Фахівці нашого відділення хірургії постійно вдосконалюють свої знання та вміння. У нас є можливість проводити практичні заняття на кафедрі оперативної хірургії і топографічної анатомії, що свідчить про високий рівень лікарів. Проводиться наукова робота в галузі хірургії.

Запишіться на консультацію до хірурга і дізнайтеся, як ми можемо Вам допомогти

Вирішити питання зі здоров'ям хірургічним шляхом просто

01

Ви маєте скарги хірургічного профілю: рани, новоутворення, біль, дискомфорт, порушення функції органів - запишіться на прийом до наших фахівців - хірургів.

02

Пройдіть необхідне обстеження - огляд лікаря, клінічні аналізи, ультразвукове обстеження.

03

Узгодьте з лікарем подальшу тактику обстеження і лікування, при необхідності проконсультуйтеся з суміжними спеціалістами, пройдіть додаткове обстеження - гістологічне, томографічне, і ін.

04

Отримайте кваліфіковану хірургічну медичну допомогу, відпочиньте в комфортабельній палаті, відчуйте турботу наших медичних сестер.

05

Отримайте виписку після проведеного лікування, рекомендації лікаря і узгодьте графік подальших зустрічей, які дозволять успішно завершити лікування.

Наші досвідчені лікарі хірурги допоможуть Вам

Профессор, доктор мед. наук, Михайлусов Ростислав Миколайович

Михайлусов Ростислав Миколайович

Доктор медичних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, хірург вищої категорії, стаж роботи понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії, фотодинамічної терапії.

Кулик Андрій Олександрович - Хірург

Кулик Андрій Олександрович

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, стаж роботи понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії, фотодинамічної терапії.

Нестеренко Роман Николаевич, Харьков, Хирург

Нестеренко Роман Миколайович

Лікар хірург першої категорії, стаж роботи понад 15 років. Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, лімфостазу, комплексному лікуванні довго не загоючих ран у хворих на цукровий діабет, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії.

Вербицький Максим Володимирович

Вербицький Максим Володимирович

Лікар хірург, мамолог, онкохірург, стаж роботи більше 10 років.

Спеціалізується на діагностиці і лікування запальних, дисгормональних, доброякісних і злоякісних захворювань молочної залози. Консервативне і хірургічне лікування запальних захворювань молочної залози і м'яких тканин з подальшою косметичної корекцією післяопераційних рубців.

Скребець Микола Сергійович

Скребець Микола Сергійович

Лікар-хірург. Досвід роботи – 5 років.

Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань та новоутворень м'яких тканин, використовуючи сучасні методики оперативних втручань у амбулаторній хірургії.

Займається лікуванням гриж будь-якої локалізації з використанням аутопластичних та алопластичних методик. Лікування варикозної хвороби вен нижніх кінцівок методом ендовенозної лазерної коагуляції, мініфлебектомії, склеротерапії.

Запишіться на консультацію до хірурга і дізнайтеся, як ми можемо Вам допомогти

або зателефонуйте по телефону 0800302022 (з моб.безкоштовно)

У нашій клініці для Вас є

Можливість оплати картами Visa і Master Card

Wi-Fi

Стоянка для Вашого автомобіля