Сотников Віталій Юрійович більше не працює в нашій клініці. Пацієнтам Віталія Юрійовича рекомендуємо укласти декларацію з іншим лікарем.
Зміцніть і підтримайте своє здоров'я Пропонуємо унікальний мікроклімат, створений самою природою в соляних печерах
Запишіться на консультацію

Спеліотерапія

 

Унікальний мікроклімат, створений самою природою в соляних печерах здавна привертає бажаючих зміцнити і підтримати здоров’я. Тепер, щоб відвідати соляні печери не потрібно брати квиток на літак і виїжджати з мегаполісу, екологія якого залишає бажати кращого. Побудована нами штучна соляна печера здатна створити цей цілющий мікроклімат. Вісім тонн солі з родовища Соледара і соляні блоки Солонвіно дозволяють в Харкові “відвідати” обидва курорти одночасно.

У світі на сьогоднішній день відомо лише два речовини, аналогічних складу людської крові. Це – вода морів і океанів, а також кам’яна кухонна сіль. У соляній шахті найбільше цінно наявність в повітрі негативно і позитивно заряджених іонів і природного аерозолю, що складається на 98-99% з частинок солі розміром до трьох мікрон, кожна з яких містить практично весь набір мікроелементів таблиці Менделєєва.

При диханні ці частки потрапляють безпосередньо в альвеоли легенів, включаються в біохімічні процеси, і на дуже складних клітинно-хромосомних рівнях іде перебудова організму. В процесі

 

лікування в соляних печерах відбувається нормалізація кров’яного тиску, зменшуються явища псоріазу. У дітей, які приїжджають з Чорнобильської зони, спостерігається зменшення щитовидної залози. Подібної практики впливу на щитовидну залозу в світі немає.

Іншими словами, мікроклімат соляної шахти облаем колосальним комплексним впливом на весь організм людини в цілому. Це – один з найбільш найактивніших, безмедикаментозних, природних методів лікування цілого комплексу захворювань, які базуються на активізації власних захисних сил цілого організму.

Навіть короткочасне перебування в шахті має виражену оздоровчу дію (зняття стресу і підвищення захисних можливостей організму) у людей будь-якого віку. Перебування в шахті особливо корисно для курців, людей з ослабленим імунітетом, а також в період вірусних епідемій.

Соляна печера використовується у дорослих і дітей з метою:

  • оздоровлення і профілактики ГРВІ;

  • рішення пульмонологічних проблем (хронічний бронхіт, передастма, бронхіальна астма, стан після перенесеної пневмонії);

  • лікування патології ЛОР органів (риніти, фарингіти, тонзиліти, поліпозні синусити, аденоідіти і ін.);

  • поліпшення стану серцево – судинної системи (нормалізація артеріального тиску при вегето-судинній дистонії);

  • нормалізації обмінних процесів;

  • зменшення алергізації організму і зміцнення імунітету;

  • зняття хронічної втоми, для релаксації і повноцінного відпочинку після стресових ситуацій;

У нашій клініці для Вас є

Можливість оплати картами Visa і Master Card

Wi-Fi

Стоянка для Вашого автомобіля