Флебологія Великий досвід в лікування варикозу
Запишіться на консультацію

Лікарі флебологи з великим досвідом допоможуть Вам у лікуванні варикозу за допомогою новітніх методів лікування варикозного розширення вен

Відділення флебології в МЦ "Лорідан плюс" при зверненні пацієнта на першій консультації використовує сучасну точну, нешкідливу, безболісну діагностику - ультразвукове дуплексне сканування (УЗД) судин ніг.

Це дозволяє швидко і точно визначити стан пацієнта і розробити для нього персональне ефективне лікування використовуючи останні методики лікування вен на ногах.

Варикоз Лікування в центрі Лорідан в Харкові.

Ми спеціалізуємося на наступних сучасних методах лікування варикозу

 • Консультація лікаря флеболога з використанням ультразвукового дуплексного ангіосканування глибоких і поверхневих вен;
 • Мікросклеротерапія;
 • Ультразвукконтрольоване пінне склерозування;
 • Ендовенозная лазерна коагуляція (ЕВЛК);
 • Мініфлебектомія
Врач по венам в центре Лоридан в Харькове

Застосовувані сучасні методики лікування варикозного розширення вен нижніх кінцівок нашими досвідченими фахівцями дозволяє вирішити практично будь-який найчастіше питання з лікуванням варикозу ніг.

Але потрібно розуміти, що чим раніше Ви звернетеся до нас за допомогою, тим менше втручання буде необхідно для одужання.

Сучасне обладнання, яке ми використовуємо при лікуванні варикозу, володіє наступними перевагами

 Склеротерапія в відділенні флебології в центрі Лорідан в Харкові
 1. Малотравматичний - точний, суворо дозований вплив забезпечує мінімальне пошкодження навколишніх тканин.
 2. Застосування сучасного обладнання мінімізує появу крові або взагалі безкровно.
 3. Стерильність післяопераційних ран.
 4. Малобольові або безбольові процедури.
 5. Виконання процедур в важкодоступних місцях.

Передові методи застосовуються у нас для лікування варикозу значно ефективніше традиційних методів лікування вен на ногах

 • втручання дає значно менше або зовсім не дає ускладнень в післяопераційному періоді;
 • помітно легко переноситься хворими;
 • є максимально щадним до тканин;
 • не порушує працездатність хворих.

Після курсу лікування лікування варикозу ми стежимо за Вашим здоров'ям

Після того, як Ви пройшли курс з лікування варикозу на ногах, ми пропонуємо Вам профілактичне спостереження для закріплення результату і попередження рецидивів.

Наші досвідчені лікарі допоможуть Вам

Донцов Ігор Вікторович

Донцов Ігор Вікторович

Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії.

Кулик Андрей Александрович - врач по венам, флеболог в центре Лоридан. Высшая категория. Стаж более 20 лет.

Кулик Андрій Олександрович

Кандидат медичних наук, хірург вищої категорії, стаж роботи понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії, фотодинамічної терапії.

Михайлусов Ростислав Миколайович

Михайлусов Ростислав Миколайович

Доктор медичних наук, професор, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, хірург вищої категорії, стаж роботи понад 20 років. Спеціалізується на лікуванні пахових, пупкових, післяопераційних гриж, варикозного розширення вен нижніх кінцівок, трофічних виразок, захворювань вен і артерій нижніх кінцівок. Володіє сучасними методиками, лазерної та радіохвильової хірургії, фотодинамічної терапії.

Отримані результати після операції

На фото Ви бачите клінічний приклад. Пацієнт страждав на варикозну хворобу понад 20 років. На момент звернення пацієнта в клініку її турбувала трофічна виразка нижньої гомілки, набряки до вечора, печіння, біль. Куликом А. О. проведена успішна операція з застосуванням комбінації методик – лазера, пінної склеротерапії, мініфлебектомії. Була використана місцева анестезія, що дозволило виконати операцію безболісно і максимально ефективно.

По закінченню операції на прооперовану кінцівку одягнена медична панчоха. Пішла пацієнтка додому самостійно, через 30 хвилин після операції, отримавши рекомендації та план реабілітації. ⠀ Динаміка УЗД-контролю дозволила відстежити етапи одужання і зіставити їх з вихідними даними.

Під час первинного огляду
Після виконання операції

Залишилися питання? Запишіться на консультацію і дізнайтеся, як ми можемо Вам допомогти вилікувати варикозне захворювання ніг

або зателефонуйте по телефону 0800302022 (з моб. безкоштовно)

У нашій клініці для Вас є

Можливість оплати картами Visa і Master Card

Wi-Fi

Стоянка для Вашого автомобіля