Страхування здоров'я і життя від провідних страхових компаній Повний спокій людині може дати тільки страховий поліс
Запишіться на консультацію

Страхування здоров'я і життя від провідних страхових компаній

Медичний центр “Лорідан плюс - центр лазерних технологій” співпрацює по страхуванню життя і здоров’я з багатьма страховими компаніями. Підібрати програму зі страхування життя можливо в межах медичного центру.

Коротко розповімо про наших страхових партнерів:

Компанія «KD Life» – це українська компанія, заснована в 2007 році холдингом «KD Group». Холдинг «KD Group» – лідер фінансового ринку Східної Європи, багатий досвід якого нараховує майже 130 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансами та інвестиційними фондами. Високі стандарти якості роботи, привабливість продуктів і злагоджена робота колективу однодумців дали свій результат: вже за перший неповний рік роботи, компанія «KD Life» стала учасником рейтингів найбільш авторитетних видань України зі страхування, зайнявши 10 місце посеред всіх компаній зі страхування життя. Компанія в своєму активі має ряд продуктів, які максимально забезпечують універсальність такого фінансового інструменту, як накопичувальне страхування життя.

Страхова компанія ТАС Life. Досить молоді, амбітні і водночас вже солідний досвід роботи на ринку - з 2000 року. Довіряють більше 350 000 Клієнтів і щодня працюють над цим. Люблять радувати Клієнтів приємними подарунками: наприклад, в честь весілля або народження малюка. Входить у велику банківську групу ТАС і єдині, хто купив іноземну страхову компанію. Одна з найкращих агентських мереж в Україні і кращі партнери.

СК "PZU Україна Страхування життя» – надійна страхова компанія з іноземними інвестиціями та європейськими стандартами обслуговування. Входить до складу PZU – найбільшої страхової групи Польщі, історія та досвід якої обчислюються століттями. На страховому ринку України СК «PZU Україна Страхування життя» працює з 2003 р. Наразі діє відповідно до безстрокової ліцензії, виданої Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України. Впроваджує програми страхування життя, що базуються на багаторічному досвіді «PZU Zycie SA» з урахуванням особливостей страхового ринку України.
Страхова компанія «PZU Україна Страхування життя» пропонує широку низку програм зі страхування життя, які в залежності від їхнього призначення поділяються на три основні види: накопичувальне, пенсійне та ризикове, та які в змозі захистити будь-яку людину від прикрих несподіванок долі. Водночас, ці програми можуть стати запорукою благополуччя та достойного життя у майбутньому.

У нашій клініці для Вас є

Можливість оплати картами Visa і Master Card

Wi-Fi

Стоянка для Вашого автомобіля